Гарантія виробника 5, 7, 10, 20 років… чи все вимірюється тільки цифрами?

Гарантия на солнечные панели

Власна сонячна електростанція – чудова інвестиція в майбутнє, надійне джерело пасивного доходу сім’ї. Така установка розрахована на довгий термін служби – в середньому 30 років. Та чи кожне обладнання служить стільки? Чи варто обирати обладнання лише по терміну гарантії? На що ще варто звернути увагу при виборі обладнання, говорячи про його гарантію, що рівносильно гарантії Вашого «спокійного сну»? Як обрати найкраще обладнання, яке гарантовано збереже Ваш час і Ваші кошти в майбутньому? На що варто звернути увагу?

  1. Ризик є завжди. Більшість виробників сонячних панелей дають гарантію на стабільний виробіток електроенергії 25-30 років. Але варто пам’ятати, що будь-яка компанія, велика чи мала, може збанкрутувати, а разом з нею і Ваші гарантії.
  2. Розширена гарантія.  Така гарантія зазвичай надається компанією-продавцем сонячного обладнання за окрему плату. В даному випадку, якщо банкрутує виробник, то вже компанія-продавець забезпечує Вам гарантійний сервіс.
  3. Застрахована гарантія. Окремі виробники обладнання для сонячних електростанцій, які дорожать своїм іменем та довірою клієнтів, страхують свої гарантії на випадок банкрутства в спеціальних фондах. Тоді, навіть якщо виробник придбаного Вами обладнання з якихось причин перестане існувати, як компанія, а дане обладнання вийде з ладу, то Ви гарантовано отримаєте заміну такого обладнання або Вам повернуть кошти.

Солнечные батареи гарантия

  1. Гарантійні та негарантійні випадки. Уважно ознайомтеся з переліком можливих дефектів, які покриваються гарантійним листом виробника. Також не ігноруйте вимог до експлуатації обладнання. Наприклад, деякі інвертори не виносять сильних морозів або надто високих температур. Відповідно ж, коли такий інвертор «замерзне» або «перегріється», Ви не зможете його відремонтувати чи замінити за рахунок гарантії. Це ж стосується й механічних пошкоджень.

  1. Гарантований період часу, протягом якого буде здійснений ремонт або заміна обладнання. Це не менш важлива умова гарантійного обслуговування. Подумайте, чи готові Ви, скажімо, чекати пів року, поки відремонтують Ваш інвертор в Китаї, якщо він вийшов з ладу в квітні? Риторичне питання, адже найпродуктивніший час роботи сонячної електростанції буде потрачено впусту, що несе за собою чималі збитки.

                                                                                   

  1. Діагностика та гарантійний сервіс. Обираючи компанію-підрядника, яка встановлюватиме Вам сонячну електростанцію і поставлятиме обладнання,  впевніться в тому, що Вам допоможуть з гарантійним ремонтом або заміною у разі поломки. Далеко не кожен підрядник в Україні надає сервісне обслуговування сонячної електростанції, проводить попередню діагностику та організовує ремонт чи заміну деталей

  1. Транспортування при ремонті чи заміні обладнання. Якщо поломка Вашого обладнання є гарантійним випадком, компанія-виробник проведе безкоштовний ремонт або заміну (залежно від випадку), але транспортні витрати виробником здебільшого не покриваються.

  1. Пріоритети. Немає ідеальної гарантії, яка б була найкращою по всіх вище перелічених пунктах, так само важко визначити більш важливі і менш важливі аспекти. В даному випадку ОБИРАЄТЕ ВИ, яким критеріям, перш за все повинна відповідати гарантія на те обладнання, яким Ви користуватиметеся найближчих три десятиліття.

 

ТОВ «Гоін Солар» завжди йде назустріч своїм клієнтам. Наші спеціалісти з радістю допоможуть Вам у виборі обладнання, поставці та встановленні. Також ми надаємо сервісне обслуговування обладнання протягом гарантійних термінів виробників.

 

Нехай Ваше майбутнє стане сонячним з ТОВ «Гоін Солар»!