0Сравнение товаров
Интернет-магазин солнечных электростанций
0
Мой заказ

Гибридная система мощностью 5 кВт с литий-ионными аккумуляторами (7,2 кВт*часа) на базе оборудования SOLAX.

Артикул: 000204

Гібридна система потужністю 5 кВт з можливістю акумулювання енергії на базі обладнання SOLAX.

 

Принцип  дії:

У будинку встановлюють гібридний інвертор. До інвертора приєднують  споживачів у будинку, АКБ та сонячні панелі, зовнішню мережу. Інвертор сам визначає найбільш оптимальні режими роботи системи.  При наявності сонячного випромінення  споживачі живляться від сонячних панелей, а надлишок  іде на заряд АКБ або у мережу за «зеленим» тарифом. Ввечері та  вночі живлення може братися з АКБ або із зовнішньої мережі.

Гібридна система забезпечує  максимально можливе використання  енергії  сонця, якісну електроенергію у будинку та можливість автономної роботи при аваріях у зовнішній мережі.

 

АКБ в такій системі служать максимально довго (10-15)  років, завдяки інтелектуальній системі, що забезпечує найбільш ефективний  заряд-розряд АКБ. В системі використовуються  батареї високої потужності з великою кількістю  циклів заряду-розряду.

 

 Розглянемо алгоритм роботи системи у різних умовах.

Розглянемо початкову ситуацію . До інвертора  приєднані  споживачі, АКБ, зовнішня мережа і сонячні панелі. За початковий момент роботи приймемо ситуацію, що зображена на мал. 1  , коли АКБ заряджені повністю,  споживання  немає  і сонячні панелі не працюють  (ніч).

 

 

 

 

 

 

 

 

 

У цьому випадку  живлення увімкнених споживачів  буде здійснюватись за рахунок електроенергії, яка збережена у АКБ. Коли потужність споживачів буде перевищувати доступну миттєву потужність від АКБ, потрібна енергія буде братися від зовнішньої  мережі (мал. 2 деякі електроприлади увімкнені, живлення йде від АКБ та зовнішньої мережі). 

Коли вранці з’являється сонце, ситуація змінюється. Тепер можливі кілька варіантів роботи . Якщо потужності від сонячних панелей достатньо, то живлення електроприладів йде безпосередньо від них, а надлишки електроенергії направляють на зарядку АКБ (мал. 3). 

Якщо сонячного випромінення  достатньо для живлення електроприладів у домі і АКБ заряджені, то надлишки електроенергії  «зливаються» у зовнішню мережу, що дозволяє заробляти на продажу електроенергії за «зеленим» тарифом. (мал. 4)

Таким чином, гібридна система  забезпечує максимально можливе використання  електроенергії від сонця ( у деякі дні, наприклад літом, можлива цілодобова робота електроприладів лише від сонячних панелей), дозволяє зберегти енергію від сонця для її пізнішого використання, забезпечує резерв потужності  на випадок аварії у мережі, забезпечує  безперебійне живлення  споживачів  високоякісною електроенергією. Також така гібридна система працює як стабілізатор напруги, тому після її встановлення не страшні коливання напруги у мережі та низька напруга у ній, що часто стає проблемою у сільській місцевості.

 

До складу системи входять:

Сонячні батареї - REC 265 PE (Peak Energy Serie)  265 Ватт (Норвегія) - 20 штук (загальна потужність - 5300 Вт). Полікристалічні. Гарантія від виробника - 10 років. Перевірені часом. Надзвичайно надійні. Компанія REC відома своїм особливим ставленням до якості продукції. Компанія завищує показники якості для своїх виробів удвічі порівняно з діючими стандартами. Дуже низька вірогідність виходу обладнання з ладу. За більш ніж 20-річною статистикою відмовити може лише одна панель на 10 000. Ефективність - 16.5%. Розміри 1665х992х40 мм.        

 

                                                                                

Гібридний інвертор  SOLAX  X-HYBRID SOLAR INVERTER з максимальною вихідною потужністю  5  кВт.

                 

Літій-іонні акумуляторні батареї  PylonTech с ємністю 7,2 кВт*годин. Акумулятори  PylonTech  виконані по технології LiFePO4 та мають строк служби 6000 - 6400 циклів заряд/розряд с глубиною розряду 80%, а це складає  12 років при щоденному активрому використанні та  20 років у в буферному режимі.

                                  Литий-ионные батареи PylonTech

Склад системи та ціни наведені  у наступній таблиці:

 

Назва обладнання

Назва моделі

Кількість

Ціна, евро (з ПДВ)

Фотоелектричні панелі Полікристалічні потужністю 265 Вт. Гарантія виробника 10 років.

 REC 265 PE (Peak Energy Serie)

20 штук

(5,3 кВт)

3 600

Система кріплень панелей на даху. Гарантія – 20 років

 

Комплект на 20 панелей

400

Спеціальний з’єднувальний кабель перетином 6 мм2. Гарантія 25 років

Energieflex NE 6,0

60 м

60

Конектори МС4 (комплект)

 

6 комплектів

24

Акумуляторні батареї (2,4 кВт*годин)

PylonTech US2000B

3 штуки (7,2 кВт*години)

4770

Гібридний інвертор вихідною потужністю 5 кВт

SOLAX  X-HYBRID

1 штука

2700

Додаткове обладнання (Ящик для АКБ, спеціальний лічильник, система автоматичного вводу резерву)

 

560

560

Електромонтажне обладнання (електричний щит, автоматичні вимикачі, засоби прокладки кабелю, гофро-труба та ін.)

 

 

180*

Монтаж і пуско-наладка

 

 

300

Ціна за весь комплект, євро

12 594

*- ціна орієнтовна

 

Термін поставки обладнання  до 3 тижнів.

 

Для здешевлення системи можливо встановити меншу кількість АКБ.

При встановлення 2 АКБ (4,8 кВт*годин) вартість складе – 11 000 євро.

При встановлення 1 АКБ (2,4 кВт*годин) вартість складе – 9 414 євро.

Сонячні панелі також можливо встановлювати частинами.

 

 

 

 

 

Добавьте первый отзыв
Новый отзыв или комментарий
Войти с помощью
Оцените товар
Отправить
334 119 грн
Нет в наличии
Войдите, чтобы
отобразить скидку

Доставка

Доставка по всей территории Украины. Возможен самовывоз со Львова.

Оплата

Оплата - наличный или безналичый расчет. 

На всё оборудование предоставляется гарантия производителя. Мы работаем только с компаниями, которые  ответственно относятся  к своим обязательствам. 

Возврат товара возможен в течении 14 рабочих дней после покупки. 

Условия возврата:

1.Товар не использован,  не имеет признаков эксплуатации и повреждений;

2. Наличие упаковки со всеми компонентами;

3. Чек или иной документ, подтверждающий оплату.

Чтобы получить детальную консультацию по оборудованию для солнечных электростанций просто наберите удобный для вас номер телефона. Наши специалисты с удовольствием ознакомят Вас со всем спектром предлагаемой продукции и помогут подобрать наиболее оптимальный вариант для заказчика. Огромный практический опыт и постоянное пополнение багажа знаний в области солнечной энергетики позволяет нам давать исключительно точные консультации. Мы имеем возможность сравнивать характеристики оборудования исходя из практического  опыта его  использования в Украине и  ЕС. 

Каким бы сложным не был Ваш заказ, мы уверены что сможем предложить Вам приемлимый вариант. 

Наверх