ТОВ «ГОІН СОЛАР» БУДУЄ ДОМАШНІ СОНЯЧНІ ЕЛЕКТРОСТАНЦІЇ В КРЕДИТ ПІД 0,001 % РІЧНИХ

Чудова новина для потенційних клієнтів ТОВ «Гоін Солар», а також для всіх, хто планував встановити домашню сонячну електростанцію, але відкладав ці плани «в довгий ящик» через брак коштів на покупку одразу всього обладнання. Відтепер можливість отримання додаткового доходу по «зеленому тарифу», завдяки продажу електроенергії в загальну мережу домогосподарствами, стала ще ближчою. Будь-яке домогосподарство, маючи «стартовий капітал», що становить хоча б 15% вартості сонячної електростанції, може встановити на своєму даху чи подвір’ї сонячну електростанцію, потужністю до 30 кВт. ТОВ «Гоін Солар» спільно з Укргазбанком в рамках програми «Еко-енергія» розробили кредитні рішення для будівництва СЕС з процентною ставкою від 0,001% річних для приватних домогосподарств.

Мережева сонячна електростанція – це надійна інвестиція у Ваше майбутнє адже вона приносить додатковий пасивний дохід для родини незалежно від економічних чинників (цін на пальне чи політичної ситуації в країні). Такий дохід є досить прогнозований – наші спеціалісти, враховуючи власне споживання електроенергії домогосподарством та показники продуктивності СЕС, які визначаються спеціальними програмами, можуть розрахувати, скільки електроенергії Ви реалізовуватимете і який прибуток отримуватимете. Ставка «зеленого тарифу» для сонячних електростанцій, побудованих та підключених до мережі в 2017 році, становить 0,18 € за кВт*год реалізованої електроенергії. Така ставка діє до 01. 01. 2030р. Додатково, згідно чинного законодавства, сплачується Податок на прибуток, що становить 13% від отриманого доходу по «зеленому тарифу».

Переваги придбання сонячної електростанції в кредит по партнерській програмі від ТОВ «Гоін Солар» та Укрзазбанку:

  • Немає необхідності чекати, поки назбирається вся сума, потрібна для покупки обладнання – Ви будуєте СЕС і отримуєте прибуток вже сьогодні.
  • Частину вартості електростанції (наявні кошти не менше 15% вартості СЕС) Ви сплачуєте одразу, в якості авансу, а решту отримуєте в кредит з пільговою ставкою 0,001% річних на термін від 2 до 5 років.
  • Можливість встановлення всієї запланованої потужності одразу, а не частинами. В найбільш продуктивні місяці роботи сонячної електростанції (з квітня по вересень), Ви вже отримуєте максимальний дохід по «зеленому тарифу», а не мізер від роботи декількох сонячних панелей.
  • Погашати кредит Ви можете за рахунок виплат по «зеленому тарифу». До прикладу, якщо Ви встановили СЕС, потужністю 10 кВт, і у Вас невелике власне споживання (до 200 кВт*год в місяць), то виплат по «зеленому тарифу» Вам цілком вистачить для оплати щомісячних внесків по кредиту.
  • Можливість дострокового погашення кредиту без штрафних санкцій. Кредит під 0,001% річних надається терміном до 5 років (залежно від суми авансу). Ви можете погасити його швидше, сплачуючи більшими платежами. Для цього Вам достатньо звернутися до банку за перерахунком залишу до сплати.
  • Прості та лояльні умови кредитування для всіх:

 

  • Мінімальний пакет документів для отримання кредиту. (Паспорт, Ідентифікаційний код, Довідка про доходи та документи, що підтверджують право власності на будинок, на якому встановлюватиметься СЕС).
  • Доходів, вказаних в довідці недостатньо – не біда. Банк бере до уваги розрахунки майбутніх доходів по «зеленому тарифу», які ми надаємо при проектуванні Вашої СЕС.
  • Спеціалісти ТОВ «Гоін Солар» підберуть для Вас найякісніше обладнання провідних світових виробників та забезпечать безумовну гарантію (в випадку несправності – ми завжди поряд, тобто Вам не доведеться їхати в Швейцарію, щоб п гарантії замінити інвертор).
  • Ви стаєте щасливим власником сонячної електростанції, користуєтесь безкоштовною екологічно-чистою електроенергією, ще й отримуєте стабільний пасивний дохі від держави, а Ваші сусіди досі сплачують «захмарні рахунки» за електроенергію.

Встановіть СЕС собі та порекомендуйте сусіду!

Читайте також: СОНЯЧНА ЕЛЕКТРОСТАНЦІЯ В КРЕДИТ ДЛЯ ЮРИДИЧНИХ ОСІБ

СТАВАЙТЕ СОНЯЧНИМИ З НАМИ!

Оксана Бігун

Керівник відділу збуту

 ТОВ «Гоін Солар»