Доставка:

Доставка комплектів обладнання для будівництва сонячних електростанцій здійснюється безпосередньо на об'єкт замовника. За умови купівлі готового комплекту обладнання вартість доставки  входить у загальну вартість комплекту.

Самовивіз:

Також товари можна отримати у нашому офісі у Львові, попередньо домовившись про дату та час  з нашими менеджерами.

Доставка по території України кур'єрськими службами:

Крім самовивозу, можливо відправлення обладнання по всій території України Новою Поштою або любою іншою службою доставки на ваш розсуд.  Доставка Новою Поштою  відбувається за рахунок покупця по повній передплаті, страхування від пошкоджень відбувається на власний розсуд клієнта.

 

Ви можете придбати комплекти сонячних батарей, інвертори, системи кріплення панелей у Києві, Одесі, Миколаєві, Херсоні, Дніпрі, Запоріжжі, Вінниці, Чернівцях, Івано-Франківську, Львові, Ровно, Житомирі, Чернігові, Полтаві, Сумах, Харькові, Хмельницькому, Ужгороді, Кіровограді.

Оплата:

Наш магазин підтримує  усі доступні на сьогодні методи оплати.Можливий готівковий та безготівковий розрахунок. При купівлі обладнання  між  замовником та компанією Going Solar підписується Договір про поставку, який відповідає українському законодавству.