Доставка:

Доставка обладнання, придбаного в інтернет-магазині "ГОІН СОЛАР" може здійснюватися кур'єрськими службами (Нова Пошта, Делівері, САТ) або приватними перевізниками на вибір покупця.

Вартість доставки залежить від обраного перевізника, об'єму (габаритів) вантажу та відстані. Спеціалісти ТОВ "ГОІН СОЛАР" допоможуть підібрати оптимальний спосіб доставки для кожного покупця індивідуально. 

Вартість послуг доставки та страхування вантажу сплачується покупцем. В окремих випадках може сплачуватися  постачальником, якщо це передбачено конкретними умовами покупки (наприклад, акційні пропозиції, де бонусом є безкоштовна доставка)

Оплата за товар:

При купівлі обладнання  між  замовником та ТОВ "ГОІН СОЛАР" підписується Договір про поставку, який відповідає українському законодавству.Товари, що представлені в інтернет-магазині "ГОІН СОЛАР" відпускаються зі складу на наступних умовах:

-післяплати (оплата наложеним платежем), якщо такий спосіб оплати передбачено обраною службою доставки товару;

-часткової передоплати: на умовах, передбачених Договором Поставки;

- повної передоплати: покупець сплачує 100% вартості товару на банківський рахунок ТОВ "ГОІН СОЛАР" (Рахунок № UA663808050000000026008400019 в АТ «Райффайзен банк Аваль» у м. Львові МФО банку: 380805);