СЕС В КРЕДИТ ДЛЯ ЮРИДИЧНИХ ОСІБ

Мережева сонячна електростанція для «зеленого тарифу» – це не лише чудовий винахід для економії на оплаті рахунків за електроенергію, але й досить вигідний спосіб заробітку як для приватних домогосподарств, так  і для підприємств різних форм власності та напрямків діяльності.

Дедалі більше керівників підприємств (особливо виробничих, аграрних, транспортних, логістичних), котрі мають на балансі власні будівлі та земельні ділянки, зараз задумуються над максимально ефективним використанням наявних ресурсів. Це, зокрема, стосується дахів виробничих та адміністративних будівель, а також земельних ділянок, які не задіяні чи не придатні для ведення господарської діяльності підприємства.


Очевидним є той факт, що для будівництва такої установки, як мережева сонячна електростанція для «зеленого тарифу», потрібні значні затрати часу та грошових коштів. СЕС для «зеленого тарифу» для юридичних осіб мають свої особливості в  зв’язку з великими потужностями встановлюваних станцій та рядом технічних особливостей по приєднанні до мережі. Якщо левову частку роботи з підбору, доставки, встановлення обладнання та підготовки технічної документації виконує підрядник, то в частині фінансування виникає дилема – залучати оборотні кошти чи чекати, поки з’являться вільні, які можна буде використати на впровадження нових технологій. ТОВ «ГОІН СОЛАР» в співпраці з АТ «ТАСКОМБАНК» пропонують альтернативний варіант вирішення цього питання – фінансування до 60 місяців під заставу обладнання, котре буде придбане для будівництва сонячної електростанції.

Основні переваги придбання сонячної електростанції в кредит для юридичних осіб:

  • Максимально ефективне використання наявних ресурсів. Для встановлення сонячних панелей зазвичай використовуються дахи виробничих, складських чи адміністративних будівель. Такі дахи самі по собі не приносять жодного прибутку, але потребують вкладень на ремонт, реконструкцію і т.п. Після встановлення СЕС ваші дахи стають прибутковими.
  • Виплати по «зеленому тарифу» привязані до Євро. Оскільки курс Євро завжди зростає, як і вартість спожитої електроенергії, то Ви завжди в виграші.
  • Мінімальні витрати на обслуговування та моніторинг роботи СЕС – більшість процесів є автоматизовані.
  • Власна СЕС – це інвестиція з довготривалим ефектом, оскільки термін служби сонячних панелей становить не менше 25-30 років.
  • Власна СЕС – найнадійніше страхування на випадок кризи (зростання цін на пальне, різкі стрибки курсу валют, неврожай зернових чи стихійне лихо). Виплати по «зеленому тарифу» ви отримуєте щомісяця, незалежно від того, як спрацювала основна галузь бізнесу.
  • Оборотні кошти залишаються на підприємстві та використовуються за цільовим призначенням; авансовий внесок становить не менше 30% вартості СЕС, а решту витрат на реалізацію проекту становлять кредитні кошти.
  • Кредит надається в гривні, доларах США або Євро, тобто абсолютно підходить для будь-якого типу бізнесу, як суто українського так і для тих підприємств, що ведуть міжнародну діяльність.
  • Індивідуальний графік погашення кредиту, оскільки прибуток від роботи СЕС є сезонним.

Зателефонуйте до спеціалістів ТОВ «Гоін Солар» та отримайте кваліфіковану консультацію стосовно будівництва сонячної станції саме на Вашому підприємстві.

Ми пропонуємо повний комплекс робіт з будівництва фотоелектричних станцій «під ключ», які включають:

- Комплексне проектування;

- підбір та доставку обладнання провідних світових виробників найвищої якості;

- організацію будівництва;

- електромонтаж;

- підключення об’єктів сонячної енергетики до Об’єднаної енергетичної системи України;

- допоміжні послуги для продажу електроенергії за «Зеленим» тарифом.

Маючи європейській досвід та систему якості виконання робіт, використовуючи обладнання провідних світових виробників та завдяки команді українських кваліфікованих спеціалістів ми допоможемо Вам у впровадженні сонячних технологій в повсякденному житті та для розвитку Вашого бізнесу.

Кредитну підтримку надає АТ «ТАСКОМБАНК» — лідер у сфері обслуговування корпоративних клієнтів, за підсумками фінансового рейтингу «Фінансовий Оскар — 2017». Уже понад 27 років Банк працює на українському банківському ринку, допомагаючи своїм клієнтам знаходити оптимальні фінансові рішення для розвитку їх бізнесу. Маючи великий досвід роботи саме на ринку альтернативних джерел енергії, він має всі можливості для надання індивідуального плану фінансування з урахування специфіки й сезонності бізнесу.

Поки ваші конкуренти ще думають і шукають кошти, Ви можете почати впровадження сонячних технологій вже сьогодні разом з ТОВ «ГОІН СОЛАР» та програмою кредитування від АТ «ТАСКОМБАНК».

 

ТОВ «ГОІН СОЛАР» - СТАВАЙТЕ СОНЯЧНИМИ З НАМИ!

 

Керівнк відділу збуту

ТОВ «Гоін Солар»

Оксана Бігун