Як виграти гейм у тенісі?

Для перемоги у матчі у парному розряді необхідно виграти дві партії з трьох. На більшості змагань одиночників діє те саме правило, але на найпрестижніших турнірах, таких як турніри серії «Великого Шолома» або «Кубок Девіса», для перемоги в матчі треба виграти три партії з п'яти. Лінія вважається полем.07-Jun-2011

Перемагає той тенісист (чи та пара), хто виграє 4 м'ячі. Перекидання м'яча продовжується доти, доки один із суперників не завдасть сильного удару об майданчик і конкурент не зможе його відбити або якщо м'яч потрапить у сітку. У геймі розігруються 7 м'ячів та більше.

Гравець, який виграв 6 геймів, вважається таким, що виграв сет. Якщо рахунок у сеті 6-5, то розігрується ще один гейм. Якщо рахунок стає 7-5, сет закінчується.

Кожен гейм передбачає набір очок, максимальна кількість – 15, якщо тенісист, що подає, набрав поспіль 4 очки, то сума його очок дорівнює 15 і гейм вважається виграним. Якщо гравець, що подає, програє, то очки отримує суперник. Далі всі наступні подачі припускають рахунок 30 та 40.